Naše odporúčané produkty

Služby s pevnou cenou

Založenie spoločnosti

U nás sa všetko deje online, cez prehliadač , nemusíte ani opustiť svoj domov.

PLATOBNÝ ROZKAZ

Vymáhanie pohľadávok zákonným spôsobom. Rýchle a efektívne. Môžete predvídať, aké budú vaše náklady, navyše ušetríte na parkovnom, pohonných hmotách a iných nákladoch.

Zmena spoločnosti

Vieš, že u nás môže byť tvoja spoločnosť hotová za ten čas, za ktorý si inde dohodneš iba termín?

Služby s pevnou cenou

V 21. storočí sú okrem korektného a profesionálneho prístupu najdôležitejšími hodnotami rýchlosť, využitie online priestoru a predvídateľné ceny. Zavedením služieb s pevnou cenou sa klientom umožňuje kontrola nákladov právnych služieb.

Z prieskumu Legisly vieme, že v mnohých prípadoch by klienti využívajúci právne služby radšej vyiužívali rýchlo vybaviteľné právne služby, ktoré nazývame právne služby “na kľúč”. Naším cieľom je ponúkať službu, pri ktorej získate výsledky tak jednoducho, rýchlo a predvídateľne, ako keby ste si objednali online jedlo alebo lístky do kina.

Zaujímajú Ťa právne témy?

Čítajte ďalej na našom blogu , kde stručne a jasne vysvetľujeme každodenné prípady.

Poistenie zodpovednosti za škodu

30-ročná advokátska kancelária

Právnici podľa špecializácie

Bezpečná platba

100% online

kompatibilné s GDPR

Poistenie zodpovednosti za škodu

30-ročná advokátska kancelária

Právnici podľa špecializácie

Bezpečná platba

100% online

kompatibilné s GDPR

Fix áras szolgáltatás

Právne služby poskytované prostredníctvom platformy na poskytovanie právnych služieb, nachádzajúcej sa na stránke www.legisly.sk zabezpečuje advokátska kancelária Nagy & Nagy s.r.o. (sídlo: Kukučínova 8, 940 02  Nové Zámky, IČO: 53582268, DIČ: 2121410280, IČDPH: SK2121410280, v zastúpení JUDr. Dávid Nagy, LL.M. advokát, číslo zápisu SAK: 7321 – ďalen len ako „advokátska kancelária“). Za účelom poskytovania právnych služieb Advokátska kancelária používa platformu spoločnosti Legisly Solutions Kft., ktorá spoločnosť právne služby neposkytuje.