Najčastejšie témy

Online právne poradenstvo

Pracovné právo

Skončenie pracovného pomeru, odstupné, pracovno-právne problémy a iné pracovné záležitosti.

Voľné termíny

Rodinné právo

Rozvod, úprava rodičivských práv a povinností k mal. dieťaťom, výživné a všetky záležitosti týkajúce sa života rodiny s pohľadu práva.

Voľné termíny

Dedičské právo

Kto ako a kedy dedí? Ako má vyzerať platný závet? Kedy je možné niekoho vydediť? Ako prebieha dedičské konanie? Na čo si dávať pozor? Rezervuj si termín a dozvieš sa všetko o dedení.

Voľné termíny

Obchodné právo

Chceš začať podnikať no nevieš ako na to? Podnikáš a vyskytol sa problém? Ostaň doma, vyber si termín a za 30 minút Ti všetko vysvetlíme.

Voľné termíny

15 minútová bezplatná právna konzultácia

Si stratený? Nie ste si istí, aké máte možnosti alebo aká je vaša oblasť špecializácie? Využite našu bezplatnú právnu poradňu!

Podrobnosti

Online právne poradenstvo

S online právnym poradenstvom prichádza advokát priamo do obývačky alebo kancelárie klienta. Prostredníctvom videohovoru. Kdekoľvek. Odkiaľkoľvek. Po rýchlom rezervovaní termínu sa môžeš poradiť s odborníkom ohľadne akýchkoľvek právnych otázok a problémoch. Môžeš mať jednoduchú, rýchlu otázku, kvôly ktorej by si nikdy nevstúpil do advokátskej kancelárie, ale z vlastnej obývačky/kancelárie by sis a rád poradil s právnym odborníkom.

V 21. storočí sú okrem korektného a profesionálneho prístupu najdôležitejšími hodnotami rýchlosť, využitie online priestoru a predvídateľné ceny. Zavedením služieb s pevnou cenou sa klientom umožňuje kontrola nákladov právnych služieb.

Z prieskumu Legisly vieme, že v mnohých prípadoch by klienti využívajúci právne služby radšej vyiužívali rýchlo vybaviteľné právne služby, ktoré nazývame právne služby “na kľúč”. Naším cieľom je ponúkať službu, pri ktorej získate výsledky tak jednoducho, rýchlo a predvídateľne, ako keby ste si objednali online jedlo alebo lístky do kina.

Zaujímajú Ťa právne témy?

Čítaj ďalej na našom blogu , kde stručne a jasne vysvetľujeme každodenné prípady.

Poistenie zodpovednosti za škodu

30-ročná advokátska kancelária

Právnici podľa špecializácie

Bezpečná platba

100% online

kompatibilné s GDPR

Poistenie zodpovednosti za škodu

30-ročná advokátska kancelária

Právnici podľa špecializácie

Bezpečná platba

100% online

kompatibilné s GDPR

online jogi tanácsadás

Právne služby poskytované prostredníctvom platformy na poskytovanie právnych služieb, nachádzajúcej sa na stránke www.legisly.sk zabezpečuje advokátska kancelária Nagy & Nagy s.r.o. (sídlo: Kukučínova 8, 940 02  Nové Zámky, IČO: 53582268, DIČ: 2121410280, IČDPH: SK2121410280, v zastúpení JUDr. Dávid Nagy, LL.M. advokát, číslo zápisu SAK: 7321 – ďalen len ako „advokátska kancelária“). Za účelom poskytovania právnych služieb Advokátska kancelária používa platformu spoločnosti Legisly Solutions Kft., ktorá spoločnosť právne služby neposkytuje.